XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Subject
gu: વિષય

en: Age
gu: ઉંમર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Abbreviation
gu: સંક્ષિપ્ત
