XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: Age
hr: Starost

en: Cost
hr: Trošak

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Level
hr: Nivo

en: Duration
hr: Trajanje

en: Features
hr: Značajke

en: Apply
hr: Primjeni

en: Abbreviation
hr: Skraćenica
