XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Provider
hy: Մատակարար
