XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Value
it: Valore

en: Type
it: Tipo

en: Subject
it: Oggetto

en: Age
it: Età

en: Cost
it: Costo

en: Email
it: E-mail

en: Phone
it: Telefono

en: Address
it: Indirizzo

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Level
it: Livello

en: Duration
it: Durata

en: Feed settings
it: Impostazioni feed

en: Features
it: Funzionalità

en: Credit
it: Credito

en: Town
it: Località

en: Apply
it: Applica

en: Abstract
it: Astratto

en: Abbreviation
it: Abbreviazione

en: Using the site name
it: Usa il nome del sito
