XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: Age
ka: ასაკი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Abbreviation
ka: აბრევიატურა
