XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Age
lv: Vecums

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Scheme
lv: Shēma

en: Email
lv: E-pasts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Fax
lv: Faks

en: Address
lv: Adrese

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Duration
lv: Ilgums

en: Feed settings
lv: Plūsmas iestatījumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Using the site name
lv: Izmantojot vietnes nosaukumu
