XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Age
ml: വയസ്സ്

en: Cost
ml: ചെലവ്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Provider
ml: ദാതാവ്
