XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Email
mn: Имэйл
