XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Email
ne: ईमेल

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Abbreviation
ne: संक्षिप्त
