XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Age
nl: Leeftijd

en: Cost
nl: Kostprijs

en: Scheme
nl: Schema

en: Email
nl: E-mail

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: Level
nl: Niveau

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Feed settings
nl: Feedinstellingen

en: Town
nl: Stad

en: Apply
nl: Toepassen

en: Abstract
nl: Samenvatting

en: Course
nl: Cursus

en: Abbreviation
nl: Afkorting

en: Using the site name
nl: De websitenaam gebruiken

en: Places
nl: Plaatsen
