XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Subject
oc: Objècte

en: Age
oc: Atge

en: Cost
oc: Còst

en: Scheme
oc: Esquèma

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Address
oc: Adreça

en: Level
oc: Nivèl

en: Duration
oc: Durada

en: Feed settings
oc: Paramètres de flux

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Credit
oc: Crèdit

en: Apply
oc: Aplicar

en: Abstract
oc: Resumit

en: Abbreviation
oc: Abrevacion

en: Using the site name
oc: Utiliza lo nom del site

en: Places
oc: Plaças
