XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Value
pt: Valor

en: Type
pt: Tipo

en: Subject
pt: Assunto

en: Age
pt: Idade

en: Cost
pt: Custo

en: Scheme
pt: Esquema

en: Phone
pt: Telefone

en: Address
pt: Morada

en: Provider
pt: Fornecedor

en: Level
pt: Nível

en: Duration
pt: Duração

en: Feed settings
pt: Configurações do feed

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Credit
pt: Crédito

en: Town
pt: Vila

en: Apply
pt: Aplicar

en: Abstract
pt: Abstrato

en: Course
pt: Curso

en: Abbreviation
pt: Abreviação

en: Using the site name
pt: Utilizando o nome do sítio

en: Venue
pt: Espaço
