XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Age
ro: Vârstă

en: Email
ro: email

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Provider
ro: Furnizor

en: Duration
ro: Durată

en: Feed settings
ro: Setările fluxului

en: Features
ro: Caracteristici

en: Apply
ro: Aplică

en: Abbreviation
ro: Prescurtare

en: Using the site name
ro: Folosire numele site-ului
