XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Provider
sr: Провајдер
