XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Age
th: อายุ

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Fax
th: โทรสาร

en: Address
th: ที่อยู่

en: Postcode
th: รหัสไปรษณีย์

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Abbreviation
th: อักษรย่อ
