XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Subject
uk: Тема

en: Age
uk: Вік

en: Cost
uk: Вартість

en: Scheme
uk: Схема

en: URL
uk: URL-адреса

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Phone
uk: Телефон

en: Fax
uk: Факс

en: Address
uk: Адреса

en: Postcode
uk: Індекс

en: Provider
uk: Постачальник

en: Level
uk: Рівень

en: Duration
uk: Тривалість

en: Feed settings
uk: Налаштування потоку

en: Features
uk: Властивості

en: Credit
uk: Кредит

en: Town
uk: Місто

en: Apply
uk: Застосувати

en: Abstract
uk: Анотація

en: Assessment
uk: Оцінка

en: Course
uk: Курс

en: Abbreviation
uk: Абревіатура

en: Using the site name
uk: Використання назви сайту

en: Places
uk: Місця

en: Start/End
uk: Початок/кінець
