XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Age
ur: عمر

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Email
ur: ای میل

en: Provider
ur: سہولت کار
