Xero API (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Date
eo: Dato

en: Category
eo: Kategorio

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Active
eo: Aktiva

en: configure
eo: agordu

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: Account
eo: Konto
