Xero API (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Currency
fi: Valuutta

en: Quantity
fi: Määrä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Category
fi: Kategoria

en: Default
fi: Oletus

en: Active
fi: Voimassa

en: Submitted
fi: Lisätty

en: configure
fi: Muokkaa

en: 6 months
fi: 6 kuukautta

en: Amount
fi: Määrä

en: Payments
fi: Maksut

en: Street
fi: Katuosoite

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Tax
fi: Vero

en: Immediate
fi: Älä säilytä

en: Draft
fi: Keskeneräinen

en: Unit Price
fi: Yksikköhinta
