Xero API (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Currency
hr: Valuta

en: Quantity
hr: Količina

en: Date
hr: Datum

en: Category
hr: Kategorija

en: Default
hr: Zadano

en: Active
hr: Aktivno

en: configure
hr: prilagodi

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Amount
hr: Iznos

en: Account
hr: Račun
