Xero API (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Draft
hy: Սևագիր
