Xero API (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Quantity
is: Magn

en: Date
is: Dagsetning

en: Category
is: Flokkur

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Active
is: Virkt

en: configure
is: stilla

en: Amount
is: Upphæð

en: Payments
is: Greiðslur

en: Street
is: Gata

en: Examples
is: Dæmi

en: Account
is: Aðgangur

en: Unit Price
is: Einingaverð
