Xero API (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Date
ka: თარიღი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Active
ka: აქტიური

en: configure
ka: კონფიგურირება
