Xero API (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Date
kk: Датасы

en: Category
kk: Категория

en: Default
kk: Стандартты

en: Active
kk: Белсенді

en: configure
kk: баптау

en: 1 year
kk: @count жыл

en: Account
kk: Есеп
