Xero API (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Quantity
mn: Тоон

en: Date
mn: Огноо

en: Category
mn: Ангилал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: configure
mn: тохируулах
