Xero API (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: Category
ne: वर्ग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Active
ne: सक्रिय

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Examples
ne: उदाहरण

en: Account
ne: खाता
