Xero API (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Quantity
nn: Mengd

en: Date
nn: Dato

en: Category
nn: Kategori

en: Default
nn: Standard

en: Active
nn: Aktiv

en: configure
nn: konfigurer

en: Account
nn: Konto
