Xero API (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Currency
ro: Monedă

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Date
ro: Data

en: Category
ro: Categorie

en: Default
ro: Implicit

en: Active
ro: Activ

en: Submitted
ro: Trimis

en: configure
ro: configurează

en: 1 year
ro: 1 an

en: Amount
ro: Suma

en: Payments
ro: Plăți

en: Street
ro: Strada

en: Examples
ro: Exemple

en: Account
ro: Cont

en: Tax
ro: Taxă

en: Draft
ro: Proiect

en: Phone Numbers
ro: Numere de telefon
