Xero API (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Quantity
sl: Količina

en: Date
sl: Datum

en: Category
sl: Kategorija

en: Default
sl: Privzeto

en: Active
sl: Aktiven

en: configure
sl: nastavi

en: Account
sl: Račun
