Xero API (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Currency
uk: Валюта

en: Quantity
uk: Кількість

en: Date
uk: Дата

en: Category
uk: Категорія

en: Default
uk: Базово

en: Active
uk: Активно

en: Submitted
uk: Надіслано

en: configure
uk: налаштувати

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: 1 year
uk: 1 рік

en: Amount
uk: Величина

en: Fax
uk: Факс

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Payments
uk: Оплати

en: Street
uk: Вулиця

en: Examples
uk: Приклади

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Tax
uk: Податки

en: Immediate
uk: Негайно

en: Exclusive
uk: Виняткове

en: E-mail Address
uk: Адреса ел. пошти

en: Draft
uk: Чернетка

en: Phone Numbers
uk: Номери телефонів

en: Inclusive
uk: Включити

en: Unit Price
uk: Ціна одиниці товару

en: Address Type
uk: Тип адреси

en: P.O. Box
uk: Абонентська скринька

en: Line Items
uk: Позиції обліку
