Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Date
ast: Data

en: Category
ast: Categoría

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Active
ast: Activu

en: configure
ast: configurar
