Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: Category
bs: Kategorija

en: Label
bs: Oznaka

en: Active
bs: Aktivan

en: configure
bs: podesi

en: Display fields
bs: Prikaz polja

en: Account
bs: Korisnički račun
