Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Currency
cs: Měna

en: Quantity
cs: Množství

en: Date
cs: Datum

en: Category
cs: Kategorie

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Active
cs: Aktivní

en: Submitted
cs: Odesláno

en: configure
cs: nastavení

en: 6 months
cs: 6 měsíců

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Amount
cs: Částka

en: Payments
cs: Platby

en: Street
cs: Ulice

en: Display fields
cs: Zobrazení polí

en: Examples
cs: Příklady

en: Account
cs: Účet

en: Tax
cs: Daň

en: Immediate
cs: okamžité

en: E-mail Address
cs: E-mailová adresa

en: Draft
cs: Koncept
