Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Category
cy: Categori

en: Default
cy: Diofyn

en: Active
cy: Gweithredol

en: Submitted
cy: Wedi ei gyflwyno

en: configure
cy: ffurfweddu

en: Street
cy: Stryd

en: Account
cy: Cyfrif
