Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Category
el: Κατηγορία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Active
el: Ενεργό

en: Submitted
el: Υποβλήθηκε

en: configure
el: ρύθμιση

en: Amount
el: Ποσό

en: Payments
el: Πληρωμές

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Tax
el: Φόρος

en: Unit Price
el: Τιμή μονάδας
