Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Currency
es: Moneda

en: Quantity
es: Cantidad

en: Date
es: Fecha

en: Category
es: Categoría

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Active
es: Activo

en: Submitted
es: Enviado

en: configure
es: configurar

en: 1 year
es: 1 año

en: Amount
es: Cantidad

en: Mobile
es: Móvil

en: Payments
es: Pagos

en: Street
es: Calle

en: Display fields
es: Mostrar campos

en: Examples
es: Ejemplos

en: Account
es: Cuenta

en: Tax
es: Impuesto

en: Immediate
es: De inmediato

en: E-mail Address
es: Dirección de Correo Electrónico

en: Draft
es: Borrador

en: Unit Price
es: Precio unitario
