Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Date
eu: Data

en: Category
eu: Kategoria

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Active
eu: Aktiboa

en: Submitted
eu: Bidalia

en: configure
eu: konfiguratu

en: Display fields
eu: Erakutsi eremuak

en: Examples
eu: Adibideak

en: Account
eu: Kontua
