Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Currency
fr: Devise

en: Quantity
fr: Quantité

en: Category
fr: Catégorie

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: Active
fr: Actif

en: Submitted
fr: Soumis

en: configure
fr: configurer

en: 6 months
fr: 6 mois

en: 1 year
fr: 1 an

en: Amount
fr: Montant

en: Payments
fr: Paiements

en: Street
fr: Rue

en: Display fields
fr: Afficher les champs

en: Examples
fr: Exemples

en: Account
fr: Compte

en: Tax
fr: Taxe

en: Immediate
fr: Immédiat

en: Exclusive
fr: Exclusif

en: E-mail Address
fr: Adresse de courriel

en: Draft
fr: Brouillon

en: Unit Price
fr: Prix unitaire
