Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Quantity
he: כמות

en: Date
he: תאריך

en: Category
he: קטגוריה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Active
he: פעיל

en: Submitted
he: נשלח

en: configure
he: הגדרות

en: Amount
he: כמות

en: Fax
he: פקס

en: Street
he: רחוב

en: Display fields
he: תצוגת שדות

en: Account
he: חשבון

en: Tax
he: מסים

en: Immediate
he: מיידי

en: Draft
he: טיוטה
