Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Date
jv: Tanggal

en: Category
jv: Kategori

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Active
jv: Aktif

en: configure
jv: konfigurasi

en: Examples
jv: Contoné

en: Account
jv: Akun
