Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Currency
mr: चलन

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Date
mr: दिनांक

en: Category
mr: वर्ग

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Active
mr: सक्रिय

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर

en: 6 months
mr: ६ महिने

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: Account
mr: खाते
