Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
