Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Currency
ru: Валюта

en: Quantity
ru: Количество

en: Date
ru: Дата

en: Category
ru: Категория

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Active
ru: Активно

en: Submitted
ru: Отправлено

en: configure
ru: настроить

en: 6 months
ru: 6 месяцев

en: 1 year
ru: 1 год

en: Amount
ru: Сумма

en: Fax
ru: Факс

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Payments
ru: Платежи

en: Street
ru: Улица

en: Display fields
ru: Отображать поля

en: Examples
ru: Примеры

en: Account
ru: Учётная запись

en: Tax
ru: Налог

en: Immediate
ru: Немедленно

en: Exclusive
ru: Эксклюзивный

en: E-mail Address
ru: Адрес электронной почты

en: Draft
ru: Черновик

en: Unit Price
ru: Цена за единицу

en: Line Items
ru: Позиции заказа
