Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Currency
sk: Mena

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Date
sk: Dátum

en: Category
sk: Kategória

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Active
sk: Aktívny

en: Submitted
sk: Odoslané

en: configure
sk: konfigurácia

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Amount
sk: Množstvo

en: Mobile
sk: Mobil

en: Payments
sk: Platby

en: Street
sk: Ulica

en: Display fields
sk: Zobraziť polia

en: Examples
sk: Príklady

en: Account
sk: Účet

en: Tax
sk: Daň
