Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Currency
sv: Valuta

en: Quantity
sv: Antal

en: Date
sv: Datum

en: Category
sv: Kategori

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Active
sv: Aktiv

en: Submitted
sv: Skickad

en: configure
sv: konfigurera

en: 1 year
sv: 1 år

en: Amount
sv: Belopp

en: Payments
sv: Betalningar

en: Street
sv: Gata

en: Display fields
sv: Visa fält

en: Examples
sv: Exempel

en: Account
sv: Konto

en: Tax
sv: Skatt

en: Immediate
sv: Omedelbar

en: Draft
sv: Utkast

en: Unit Price
sv: Jämförpris
