Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Date
te: తేదీ

en: Category
te: వర్గం

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: 6 months
te: 6 నెలలు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: Account
te: ఖాతా
