Xero API (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Date
be: Дата

en: Category
be: Катэгорыя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Active
be: Актыўна

en: configure
be: змяніць настройкі

en: 1 year
be: 1 год

en: Display fields
be: Праглядзець палі

en: Account
be: Акаўнт

en: Draft
be: Чарнавік
