Xero API (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Date
bg: Дата

en: Category
bg: Категория

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Active
bg: Активен

en: configure
bg: конфигурирай

en: Account
bg: Акаунт
