Xero API (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Currency
da: Valuta

en: Quantity
da: Mængde

en: Date
da: Dato

en: Category
da: Kategori

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Active
da: Aktiv

en: Submitted
da: Indsendt

en: configure
da: indstil

en: Amount
da: Beløb

en: Payments
da: Betalinger

en: Street
da: Gade

en: Display fields
da: Vis felter

en: Examples
da: Eksempler

en: Account
da: Konto

en: Tax
da: Skat

en: Immediate
da: Med det samme

en: Draft
da: Kladde

en: Unit Price
da: Enhedspris
