Xero API (7.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག
